Cimoszewicz zrezygnował

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez hitman1986 » 2005-09-14, 12:47:20

Wirtualna Polska napisał(a):Kampania czarnej propagandy wymierzonej przeciwko mnie przyniosła zamierzony skutek. Rezygnuję z udziału w wyborach prezydenckich - oświadczył Włodzimierz Cimoszewicz na specjalnie zwołanej konferencji w Sejmie.


No to 1:0 dla Giertycha. Jeszcze kilka takich zagrań a ten palant jeszcze bardziej utwierdzi się w przekonaniu, że jest górą nad wszystkimi :?

Ale ja tak prawdę mówiąc nie dziwię się Włodkowi - tyle syfu, co oni zrobili wokół jego osoby :evil: , to ja też bym w takiej sytuacji zrezygnował... :-|
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez Suceed » 2005-09-14, 13:01:40

Nom to prawdopodbnie Tusk będzie prezydentem :D
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez hitman1986 » 2005-09-14, 13:06:20

Moim zdaniem jest to już bardziej niż prawdopodobne... W tej sytuacji część głosów Cimoszewicza pewnie spadnie na Borowskiego, ale on i tak nie masz szans :wink:

Jakby nie było - nowy prezydentem będzie Donald Tusk :!:
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez Lamaszta » 2005-09-14, 18:49:51

Strasznie mi szkoda, że zrezygnował, natomiast uważam, że słusznie zrobił, że nie chciał się dłużej babrać w tym gównie (przepraszam) które możemy zaobserwować.
NORWEGIA zawsze w czołówce ! ! ! - www.skijumping.no
Forum jedynego słusznego radia - ANTYRADIA
Cała Polska słucha Rocka i Metalu - min. 5 h dziennie codziennie
METALLICA zespołem wszechczasów
Avatar użytkownika
LamasztaNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3051
Dołączył(a): 2004-07-31, 17:25:48
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez mariuszmati » 2005-09-14, 19:47:47

zrezygnował, bo ile można coś komuś tłumaczyć (sprawa tych akcji, która może była tego powodem), a ten ktoś nawet (podejrzewam) nie chchciał go słuchać.
trochę to smutne, bo tak naprawdę z lewicy nikogo juz nie ma. chyba, że ludzie się opamiętają i przerzucą swe głosy na Borowskiego, w co trochę wątpię... ale marzyć można, a czasem marzenia sie spełniają....
tak wogóle, to partie prawicowe i czysto populistyczne rosną w siłę (nie wiem czy ktoś to zauważył...). Jeżeli lewicy nie będzie, to o równowadze możemy zapomnieć, a prawica może zatrzyma dziką prywatyzację, wprowadzi kilka zaległych podatków dla np TESCO itp. i to chyba wszystko. potem będziemy wszyscy narzekać.
acha, i żeby nie było zdziwiena jak na mównicy sejmowej pojawi się ojciec dyrektor znanego radia (na balkonie kiedyś siedział i został oficjalnie przywitany przez którąś z posłanek LPR albo PIS, ale chyba to pierwsze).
zyczę wszystkim żebyście uważnie i trzeźwo obserowali swiat wokół siebie, a wpłynie to na bardziej rozsądne dokonywanie wszelkich wyborów.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
mariuszmatiNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2005-09-10, 09:48:20
Lokalizacja: Galiny
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez traphezz » 2005-09-14, 21:08:14

Mnie te wybory w ogole nie obchodza - nie wiem i nie chce wiedziec co tam sie dzieje ;0

traphezzNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 2004-11-08, 17:49:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez hitman1986 » 2005-09-14, 22:11:57

traphezz napisał(a):Mnie te wybory w ogole nie obchodza - nie wiem i nie chce wiedziec co tam sie dzieje

traphezz, to jest najgorsze rozwiązanie... Zostawić sprawę innym, niech oni się martwią...
"Ja mam to gdzieś, jakby co, to wy wszyscy będziecie za ten burdel odpowiadać..." - sorry, traphezz, ale jeśli takie jest twoje myślenie, to jest ono płytkie. Gdyby każdy tak myślał, to nikt nie brałby odpowiedzialności za to, co dzieje się w państwie. Trzeba wspólnie pomyśleć nad tym, co można zrobić, aby było lepiej. Amen.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez Codino » 2005-09-15, 11:02:18

hitman1986 napisał(a):No to 1:0 dla Giertycha. Jeszcze kilka takich zagrań a ten palant jeszcze bardziej utwierdzi się w przekonaniu, że jest górą nad wszystkimi

Pewnie jest. Wyższego bynajmniej nie kojarzę.
Lamaszta napisał(a):słusznie zrobił, że nie chciał się dłużej babrać w tym gównie

Dziwne. Jaokś przez ostatnie 20 lat mu to nie przeszkadzało.
mariuszmati napisał(a):trochę to smutne, bo tak naprawdę z lewicy nikogo juz nie ma.

Pierwszy raz od rządów Jana Krzysztofa Bieleckiego. Lepiej późno niż wcale.
mariuszmati napisał(a):tak wogóle, to partie prawicowe i czysto populistyczne rosną w siłę (nie wiem czy ktoś to zauważył...)

Jeśli chodzi Ci o LPR to zauważyłeś to trochę po niewczasie. Użyłeś jednak liczby mnogiej i nie bardzo wiem o jakie inne partie Ci chodzi. PPN :lol: ?

mariuszmati napisał(a): potem będziemy wszyscy narzekać.

Ja narzekałem zawsze jeśli widziałem rządy lewicy, lub lewicowe decyzje prawicowych rządów(AWS). Może więc za mnie się nie wypowiadaj.


mariuszmati napisał(a):acha, i żeby nie było zdziwiena jak na mównicy sejmowej pojawi się ojciec dyrektor znanego radia (na balkonie kiedyś siedział i został oficjalnie przywitany przez którąś z posłanek LPR albo PIS, ale chyba to pierwsze).

Takiego zdziwienia nie będzie, bo partia tego człowieka zwyczajnie nie ma praktycznie żadnego poparcia.
mariuszmati napisał(a):zyczę wszystkim żebyście uważnie i trzeźwo obserowali swiat wokół siebie, a wpłynie to na bardziej rozsądne dokonywanie wszelkich wyborów.

Jasne. I głosujcie na SLD :lol: .

hitman1986 napisał(a):traphezz, to jest najgorsze rozwiązanie... Zostawić sprawę innym, niech oni się martwią...

Nie każdy musi się interesować polityką.
hitman1986 napisał(a): Gdyby każdy tak myślał

Ale każdy tak nie myśli.

Co do Cimoszewicza. Zauważył, że nie ma już właściwie większych szans na zwycięstwo, zrezygnował z polityki, bo wiedział, że już zwyczajnie nic poza ewentualnie ciepłą posadką w europarlamencie nie dostanie. Chociaż kto wie, może Włodzio jeszcze wróci, "cudownie" nawrócony przez wielmożnego Kwacha.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez hitman1986 » 2005-09-15, 11:17:09

Codino napisał(a):
Lamaszta napisał(a):słusznie zrobił, że nie chciał się dłużej babrać w tym gównie

Dziwne. Jaokś przez ostatnie 20 lat mu to nie przeszkadzało.

Nie przeszkadzało mu to, bo w polityce nie było tyle aż zawiści do tej pory... Swoją drogą, czytałem na wp.pl, że stary Giertych chce wygrać w I turze... ÂŚmiechu warte...
Codino napisał(a):
mariuszmati napisał(a):trochę to smutne, bo tak naprawdę z lewicy nikogo juz nie ma.

Pierwszy raz od rządów Jana Krzysztofa Bieleckiego. Lepiej późno niż wcale.

Widzę, że jesteś antylewicowy. Powiem tobie tak: też niezbyt podobały mi się rządy SLD, ale wolę już SLD niż Samoobronę lub LPR.
Codino napisał(a):
mariuszmati napisał(a):zyczę wszystkim żebyście uważnie i trzeźwo obserowali swiat wokół siebie, a wpłynie to na bardziej rozsądne dokonywanie wszelkich wyborów.

Jasne. I głosujcie na SLD :lol: .

Tego nie napisał. I nie wmawiaj tego nikomu !
Codino napisał(a):
hitman1986 napisał(a):traphezz, to jest najgorsze rozwiązanie... Zostawić sprawę innym, niech oni się martwią...

Nie każdy musi się interesować polityką.

Ale każdy powinien brać odpowiedzialność za swój kraj.
Codino napisał(a):Co do Cimoszewicza. Zauważył, że nie ma już właściwie większych szans na zwycięstwo, zrezygnował z polityki, bo wiedział, że już zwyczajnie nic poza ewentualnie ciepłą posadką w europarlamencie nie dostanie.

Haha, tym mnie rozbawiłeś ! :brawo: Ciekawe, jak TY byś się czuł, gdybyś był ciągle atakowany przez jakiś kretynów, którzy to niby są wykształceni, ale reprezentują poziom niższy niż Begerowa (mowa o Giertychu dla niekumatych)? Amen.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez mariuszmati » 2005-09-15, 12:10:20

odpowiadam
I) codino
nie prezentuję tu specjalnie swoich poglądów, ale mówię ogólnie (wmiare). ja wcale nie pisałem abysmy głosowali na SLD i nie wmawiaj mi tego codino. mnie tez sie to nie podobało, co oni wyprawiali, ale prawica nic też dobrego nie pokazuje. nie wierzysz, to rozejrzyj się.
II) codino
nie zamierzałem sie za nikogo tu specjalnie wypowiadać (może niewłaściwe sformułowanie). przepraszam
III) codino
moje zyczenia były neutralne i jestem całkiem spokojny (w porównaniu do ciebie...).
IV) codino
co do partii populistycznych, to ogólnie na swiecie maja poparcie (może źle się wyraziłem...), ale to juz troche inny temat. Juz dawno to zauważyłem, ale ludzie generalnie tego chyba jeszcze nie widzą.
V) codino
acha , co do ojca dyrektora he he, to jak tak dalej pójdzie to poparcie będzie (obys to w porę zauważył...).
VI) Hitman 1986
jak giertych ma taką liczna rodzinę i duzo znajomych to może wygra :-D
pozdrawiam
Avatar użytkownika
mariuszmatiNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2005-09-10, 09:48:20
Lokalizacja: Galiny
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez Codino » 2005-09-15, 13:11:58

hitman1986 napisał(a):Nie przeszkadzało mu to, bo w polityce nie było tyle aż zawiści do tej pory...

Bzdura jakaś. Polityka wiązała się z tym od zawsze. Brutus zabił Cezara, itd 8) . Wracając do obecnych czasów, przypomnij sobie jak wyglądała kampania prezydencka w '95 roku. Dziwie się Cimoszewiczowi, że kandydował, przecież dobrze wiedział, że będzie się to wiązało z atakami na jego osobę. Na tym, m.in. polega polityka. Nigdy uczciwa nie była i nigdy nie będzie.

hitman1986 napisał(a):Powiem tobie tak: też niezbyt podobały mi się rządy SLD, ale wolę już SLD niż Samoobronę lub LPR.

Samoobrona jest lewicową partią. W każym bądź razie, słusznie zauważyłeś, bo ja też nie chciałbym kiedyś stanąć przed wyborem: Samoobrona, czy LPR.


hitman1986 napisał(a):Ale każdy powinien brać odpowiedzialność za swój kraj.

Dziwne wyznajesz zasady. Niektórzy mają w dupie ten kraj i to ich prywatna sprawa. Nie można nikogo zmuszać do brania udziału w życiu publicznym.
hitman1986 napisał(a):Ciekawe, jak TY byś się czuł, gdybyś był ciągle atakowany przez jakiś kretynów, którzy to niby są wykształceni, ale reprezentują poziom niższy niż Begerowa (mowa o Giertychu dla niekumatych)? Amen.

Za taką forsę, jaką można dostać za stołek prezydenta mógłbym być poniewierany przez wszystkie gazety. Nie chciał być atakowany? Mógł siedzieć przed kominkiem. Co do Giertycha, to jednak uważam, że jest lepszym politykiem niż Beger. Umie się przynajmniej wypowiadać.

mariuszmati napisał(a): mnie tez sie to nie podobało, co oni wyprawiali, ale prawica nic też dobrego nie pokazuje.

Powiem tak. Typowa prawica, poza krótkimi rządami Jana Krzysztofa Bieleckiego nie miała okazji się do tej pory pokazać. Jeśli najbliższy Rząd będzie typowo prawicowy(liberalny), a w ciągu najbliższych lat sytuacja się nie poprawi- przyznam Ci rację.

mariuszmati napisał(a):moje zyczenia były neutralne i jestem całkiem spokojny (w porównaniu do ciebie...).

W porównaniu do mnie? Nie wiem, użyłem jakiegoś wykrzyknika?


A Rydzyk? Nie wydaje mi się narazie zadnym zagrożeniem. Zresztą, jakkolwiek brutalnie by to nie zabrzmiało to jego elektorat jest, że tak powiem... umierający :lol: .
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez hitman1986 » 2005-09-15, 13:35:16

Codino napisał(a):A Rydzyk? Nie wydaje mi się narazie zadnym zagrożeniem. Zresztą, jakkolwiek brutalnie by to nie zabrzmiało to jego elektorat jest, że tak powiem... umierający

Z tym się akurat w 100% zgadzam... 8)
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez strzala » 2005-09-15, 13:45:16

Kurde zalosnie ze sie wycofał :(

Ps. Nie sądzicie ze Tusk tyle obiecuje a nic nie zrobi :(?


Ps2. Juz wole Leppera niz Tuska!!
[[;
Avatar użytkownika
strzalaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 955
Dołączył(a): 2005-05-07, 14:52:53
Lokalizacja: Zabrze
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez mariuszmati » 2005-09-15, 14:03:23

a ja powiem tak
I) codino
uwazam, że w wielu naszych partiach są ludzie, którzy potrafia dyskutować i mają ochote zrobić cos pozytywnego i to nie tylko w partiach prawicowch ale i w lewicowych.
nie widzę dialogu (słowo oststnio często wypowiadane bezmyślnie).
niestety jest tam masa ludzi, którzy utracili poczucie służby dla narodu i dlatego mamy to co mamy...
II)
co do rydzyka
no dobra może przesadziłem... ale uważam, że jego miejsce jest gdzie indziej (ale to inny temat)
III) codino
no dobra, powiem tak: moje życzenia były jak najbardziej neutralne :)
pozdrawiam
Avatar użytkownika
mariuszmatiNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2005-09-10, 09:48:20
Lokalizacja: Galiny
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez Ayla » 2005-09-15, 14:18:31

strzala napisał(a):Juz wole Leppera niz Tuska

Ojjj nigdy !! lepper nie wniesie moim zdaniem nic dobrego w życie Polski... Tusk będzie dobrym prezydentem.... Zresztą iadomo, każdy z nich coś obiecuje, a robi zupełnie co innego... Kwasniewski przecież obiecywał mieszkania dla młodziezy czy coś takiego... i do dzisiaj tego nie ma ;]


Tusk wygra i już :)
"z perspektywy czasu zmieniłam tok myślenia, tusz do rzęs i światopogląd"
Waha się, jest w rozterce, krótko mówiąc - jest kobietą.
Avatar użytkownika
AylaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2611
Dołączył(a): 2004-11-28, 16:46:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez hitman1986 » 2005-09-15, 14:27:26

strzala napisał(a):Juz wole Leppera niz Tuska!!

Równie dobrze naszym prezydentem może być Myszka Miki ;)
A tak na poważnie: jaki Lepper? On prezydentem ? Żadnego wychowania, wykształcenia, obycia za granicą, itp. itd. ! W żadnym razie Lepper !
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez mariuszmati » 2005-09-15, 15:20:59

zgadzam się, lepper - nigdy
on jest dobry do robienia szumu, wytykania (i w jakimś sensie to jest dobre - wytykanie), i na tym jego pozytywna rola sie kończy. wg mnie nie ma on większego pojęcia o rządzeniu
acha i papa giertych tez nie
pozdrawiam
Avatar użytkownika
mariuszmatiNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2005-09-10, 09:48:20
Lokalizacja: Galiny
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez traphezz » 2005-09-15, 16:51:07

Mi chodzi o to, ze nie ogladam wiadomosci na ten temat ani reklam.

BTW. Nie mam 18 to i tak niczego nie zmienie ;)

traphezzNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 2004-11-08, 17:49:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez Ptaq » 2005-09-16, 01:35:21

A moze kilka faktow... Cimoszewicz krecil ostra kase i nieplacil za nia podatkow i tym samym okradal panstwo. I taki przyklad mialby dawac przyszly prezydent ? Pozatym kazdy kandydat na prezydenta musial/musi zlozyc oswiadczenie majatkowe co Cimoszewiczowi widac bylo bardzo nie na reke nie zlozyl (ciekawe czemu :twisted: :roll: ) i kolejna sprawa mimo naciskow wycofal sie i nadal ich niechcial zlozyc.... ehhh.. widac kombinator jak niewiem... jakby zostal prezydentem to skubalby panstwo ile wlezie a czy wniosl by cos nowego ? Jak juz pisalem w innym temacie - prezydent w sumie malo co moze zrobic w panstwie - sejm sie liczy.

Podsumowujac...
Cimoszewicz sie juz nachapal kasy ile wlezie ale jeszcze chcial wiecej wyciagnac bedac na stolku prezydenta... ale poczol widocznie ze moze to co ma stracic wiec postanowil nieryzykowac i powiedziec pass...
BlueMan o SOBIE - http://i10.tinypic.com/2pq2oie.jpg :D
[ http://www.mnocleg.pl | http://www.s90.pl | http://www.projekty-logo.com ]
Avatar użytkownika
PtaqNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1522
Dołączył(a): 2004-09-22, 20:31:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cimoszewicz zrezygnował

Postprzez Codino » 2005-09-16, 11:19:44

strzala napisał(a):Ps. Nie sądzicie ze Tusk tyle obiecuje a nic nie zrobi ?

Nie sądzisz, że każdy tyle obiecuje i nic nie zrobi?
strzala napisał(a):Ps2. Juz wole Leppera niz Tuska!!

Ale niestety masz dopiero 12 lat i nie będziesz mógł głosować :cry: .
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości